پیش فروش اینترنتی بلیت  قطار نوروز 96|تاریخ و قیمت بلیت

معاون مسافری شرکت راه آهن از دور جدید پیش فروش اینترنتی بلیت قطارهای نوروزی از ساعت 19 امروز و فروش حضوری، از ساعت هفت صبح فردا (سه شنبه) خبر داد.
 
به گزارش ایرنا، سیدمحمد راشدی افزود: اوج سفرهای نوروزی از 25 اسفند ماه آغاز می شود و تا 15 فروردین 95 به مدت 20 روز ادامه خواهد داشت.

وی یادآور شد: براساس برنامه ریزی انجام شده در روزهای پنجم، ششم و هفتم بهمن به صورت محوری فروش اینترنتی بلیت و در روزهای ششم، هفتم و هشتم بهمن فروش آنلاین از طریق سامانه یکپارچه فروش راه آهن و دفاتر فروش انجام می شود.

به گفته راشدی، دور جدید پیش فروش بلیت قطارهای داخلی(بین 16 تا 31 فروردین ) در سامانه جامع برنامه ریزی و نظارت بر فروش بلیت قطارهای مسافری راه آهن در شرکت راه آهن از ساعت 10 صبح، شرکت رجاء از ساعت هشت و نیم صبح و شرکت جوپار از ساعت 10 صبح آغاز خواهد شد.

وی توصیه کرد که هموطنان می توانند برای تهیه بلیت به یکی از مراکز مجاز فروش بلیت قطار در سراسر کشور مراجعه کنند.

معاون مسافربری راه آهن اظهار داشت: پیش فروش بلیت اینترنتی قطار برای محورهای آذربایجان، شمال غرب، شمال و قطارهای کمربندی این محورها از ساعت 19 امروز (دوشنبه) از سایت www.raja.ir انجام می شود؛ همچنین پیش فروش بلیت این محورها از طریق مراکز فروش نیز فردا (سه شنبه) ششم بهمن ساعت هفت صبح خواهد بود.

وی افزود: پیش فروش اینترنتی بلیت قطار در محورهای جنوب، جنوب شرق، شامل بندرعباس، کرمان، یزد، اصفهان، شیراز و زاهدان و نیز قطارهای کمربندی این محورها از فردا (سه شنبه) ساعت 19 انجام می شود و پیش فروش بلیت این محورها از طریق مراکز فروش نیز از روز چهارشنبه هفتم بهمن ساعت هفت صبح آغاز می شود.

به گفته راشدی، پیش فروش بلیت قطار برای محور خراسان شامل تهران - مشهد، تهران - شاهرود، تهران - سمنان، سمنان - مشهد، شاهرود - مشهد، نیشابور - مشهد، تهران - نیشابور، تهران - خواف، تهران - طبس، آزادور- مشهد، طبس - مشهد، سرخس - مشهد و بالعکس نیز از روز هشتم بهمن ساعت هفت صبح آغاز خواهد شد.

معاون مسافری راه آهن تاکید کرد: پیش فروش اینترنتی مسیرهای یادشده نیز از ساعت 19 روز چهارشنبه هفتم بهمن ماه انجام می شود.