تعطیلی مدارس شنبه 23 بهمن|مدارس شنبه 23 بهمن 95 تعطیل است؟|تعطیلی مدارس فردا شنبه 23 بهمن 95

تعطیلی مدارس|DlBrooz.ir

-------------خبر تعطیلی مدارس------------

تا این لحظه خبری در مورد تعطیلی مدارس منتشر نشده

به محض انتشار خبری در مورد تعطیلی مدارس این پست بروز میشود...


-------------گزارش هواشناسی------------

جمعه 1395/11/22‌ بارش برف و لغزندگی جاده‌های کوهستانی و احتمال سقوط بهمن در استان‌های گیلان، مازندران، گلستان، اردبیل‌، شرق تهران‌، سمنان، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی و بارش برف و لغزندگی جاده‌ها در استان‌های کهگیلویه و بویر احمد‌ و شمال چهار محال و بختیاری پیش‌بینی می‌شود از این رو توصیه می‌شود اقدامات و ‌تمهیدات لازم جهت جلوگیری از خسارت‌های احتمالی در نظر گرفته شود‌.

آسمان تهران فردا ابری همراه با بارش پراکنده و وزش باد و اواسط روز کاهش ابر گاهی وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود، همچنین روز شنبه آسمان تهران نیمه ابری و اوایل شب ابری خواهد بود؛ بیشینه و کمینه دما فردا در تهران 9 و 1 درجه خواهد بود.
روز آینده اردبیل با کمینه دمای 8 درجه زیر صفر و ارومیه با کمینه دمای 7 درجه زیر صفر سردترین مراکز استان و بندرعباس با بیشینه دمای 25 درجه بالای صفر گرمترین مرکز استان خواهد بود.
میانگین بارندگی کل کشور از ابتدای سال زراعی تا روز چهاردهم بهمن‌ماه سال جاری 77 میلیمتر ثبت شد، میزان بارش در سال گذشته در این بازه زمانی 134.8 میلیمتر بود بنابراین بارش سال جاری 57.1 درصد بارش سال گذشته است.

-------------آخرین وضعیت آب و هوای کشور------------

امروز بارش برف و لغزندگی جاده‌های کوهستانی و احتمال سقوط بهمن در استان‌های گیلان، مازندران، گلستان، اردبیل‌، شرق تهران‌، سمنان و خراسان و بارش برف و لغزندگی جاده‌ها در استان‌های کهگیلویه و بویر احمد‌ و چهارمحال و بختیاری پیش‌بینی می‌شود. از بعداز ظهر دیروز تا ظهر امروز پدیده گرد و خاک در استان‌های ایلام و خوزستان دور از انتظار نیست.

به گزارش افکارنیوز، تصاویر ماهواره‌های هواشناسی، ورود سامانه بارشی را از سمت مرزهای غربی به کشور نشان می‌دهد؛ روز جمعه از شدت فعالیت این سامانه در نیمه غربی کشور کاسته شده و بارش‌های پراکنده در بخش‌هایی از مرکز، زاگرس مرکزی و جنوبی و شرق کشور رخ خواهد داد و عمده فعالیت این سامانه به صورت برف و باران در شمال شرق، دامنه‌های البرز مرکزی و شرقی، سواحل خزر به ویژه بخش‌های شرقی خزر است.

روز شنبه بارش پراکنده در نیمه شرقی و سواحل شمالی و از بعد از ظهر تشدید بارش در سواحل غربی خزر و بارش برف و باران در دامنه‌های البرز مرکزی و زاگرس مرکزی، پیش‌بینی می‌‌شود.

روز جمعه 1395/11/22‌ بارش برف و لغزندگی جاده‌های کوهستانی و احتمال سقوط بهمن در استان‌های گیلان، مازندران، گلستان، اردبیل‌، شرق تهران‌، سمنان، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی و بارش برف و لغزندگی جاده‌ها در استان‌های کهگیلویه و بویر احمد‌ و شمال چهار محال و بختیاری پیش‌بینی می‌شود از این رو توصیه می‌شود اقدامات و ‌تمهیدات لازم جهت جلوگیری از خسارت‌های احتمالی در نظر گرفته شود‌.

آسمان تهران امروز ابری همراه با بارش پراکنده و وزش باد و اواسط روز کاهش ابر گاهی وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود، همچنین روز شنبه آسمان تهران نیمه ابری و اوایل شب ابری خواهد بود؛ بیشینه و کمینه دما فردا در تهران 9 و 1 درجه خواهد بود.

اردبیل با کمینه دمای 8 درجه زیر صفر و ارومیه با کمینه دمای 7 درجه زیر صفر سردترین مراکز استان و بندرعباس با بیشینه دمای 25 درجه بالای صفر گرمترین مرکز استان خواهد بود.

میانگین بارندگی کل کشور از ابتدای سال زراعی تا روز چهاردهم بهمن‌ماه سال جاری 77 میلیمتر ثبت شد، میزان بارش در سال گذشته در این بازه زمانی 134.8 میلیمتر بود بنابراین بارش سال جاری 57.1 درصد بارش سال گذشته است.

گردوغبار برای خوزستان در روز 22 بهمن

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل هواشناسی خوزستان با اشاره به وقوع پدیده گرد و خاک از بعد از ظهر دیروز در اهواز از تداوم این پدیده تا اواخر شب خبر داد.

کوروش بهادری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: با وزش باد جنوب شرقی با سرعت کمتر از 30 کیلومتر بر ساعت از ساعت 14 شاهد پدیده گرد و خاک ناشی از کانون‌های گرد و غبار داخلی در اهواز هستیم.

وی تصریح کرد: در اطلاعیه‌ای که روزهای گذشته توسط هواشناسی صادر کردیم، نسبت به وقوع پدیده گرد و خاک در مناطق جنوبی و مرکزی استان در روزهای پنجشنبه و جمعه هشدار داده شد اما خوشبختانه بارش های جزئی امروز در مناطق جنوبی از جمله شهرهای آبادان، خرمشهر، هندیجان و شادگان این پدیده را تحت تاثیر قرار داد.