دانود بازی استقلال پرسپولیس|دانلود گل های بازی استقلال پرسپولیس 24 بهمن 95|نتیجه بازی استقلال پرسپولیس یکشنبه 24 بهمن

Image result for ‫استقلال پرسپولیس‬‎


یکشنبه 1395/11/24 ساعت: 15:00
هفته 21 جام خلیج فارس : استقلال - پرسپولیس
پخش زنده از شبکه سه
--------------------------نتیجه فعلی -------------------------
 استقلال 3-1 پرسپولیس
--------------------------دانلود گل ها و خلاصه بازی--------------------------

دانلود فایلدانلود گل اول پرسپولیس استقلال 24 بهمن|گل سروش رفیعی

دانلود فایلدانلود گل اول استقلال به پرسپولیس 24 بهمن|گل فرشید اسماعیلی

دانلود فایلدانلود گل دوم استقلال به پرسپولیس 24 بهمن|گل علی قربانی

دانلود فایلدانلود گل سوم استقلال به پرسپولیس 24 بهمن|گل کاوه رضایی

--------------------------بخش حاشیه ها--------------------------

ارتباط‌ زنده‌ با‌ ورزشگاه‌ آزادی دو ساعت قبل از دربی‌ 84

گرم کردن بازیکنان سرخآبی پیش از شروع بازی

ورود دو تیم استقلال و پرسپولیس به استادیوم آزادی

--------------------------گزارش زنده--------------------------
شاگردان علیرضا منصوریان پس از حضور در لیگ قهرمانان آسیا امروز از حریف دیرینه خود پذیرایی می کنند، دیداری که هشتادو چهارمین نبرد دو تیم استقلال و پرسپولیس خواهد بود.   


با گزارش زنده این بازی همراه "ورزش سه" باشید:
هفته بیست و یکم لیگ شانزدهم، شنبه 24/11/95، ساعت 15، ورزشگاه آزادی
داور: علیرضا فغانی                 کمک ها: محمد منصوری، سعید علی نژادیان

 

 

 

 


استقلال:

 

سید مهدی رحمتی، خسرو حیدری، لئوناردو پادوانی، رابسون جانواریو، میلاد زکی پور، امید ابراهیمی، بهنام برزای، امید نورافکن، فرشید اسماعیلی، علی قربانی و کاوه رضایی
سرمربی: علیرضا منصوریان 

 


پرسپولیس:

 

علیرضا بیرانوند، صادق محرمی، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، فرشاد احمدزاده، حسین ماهینی، رامین رضاییان، محسن مسلمان، سروش رفیعی، وحید امیری و مهدی طارمی
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

 

 

 

اخطار:

 


امید ابراهیمی(23) - رابسون جانواریو(27) از استقلال

 

 

 

شرح گل ها

 

 

استقلا ل صفر ـ پرسپولیس 1(دقیقه 5 ـ سروش رفیعی): یک و دو امیری با محسن مسلمان و پاس فوق‌العاده مسلمان به دهانه دروازه با تک ضربه سروش رفیعی به سرعت تبدیل به گل اول این مسابقه شد.

 

 

استقلال 1 ـ پرسپولیس1(دقیقه 17 ـ فرشید اسماعیلی): هافبک آبی‌ها روی یک توپ برگشتی با شلیک سهمگین از پشت محوطه جریمه به شکلی تماشایی دروازه علیرضا بیرانوند را روی پاشنه چرخاند تا بازی با تساوی منجر شود.

 

استقلال 2 ـ پرسپولیس1(دقیقه 19 ـ علی قربانی): یک بار دیگر فرشید اسماعیلی با نفوذی از سمت راست دفاع پرسپولیس توپ را به صورت عرضی به روی دروازه پرسپولیس فرستاد علی قربانی با قطع توپ و ضربه سری تماشایی بازی را به سود استقلال کند.

 

 

 

دقایق حساس:

 

 


دقیقه 3 – اولین حرکت بازی توسط پرسپولیسی ها اتفاق افتاد و فرشاد احمدزاده بعد از چند پاس توانست با استارتی به موقع خود را به زمین آبی ها برساند اما سانتر ناقص او اولین فرصت بازی را از پرسپولیسی ها گرفت.
دقیقه 6 – اولین حرکت آبی ها پس از باز شدن دروازه در این دقیقه شکل گرفت و حمله سریع این تیم از جناح راست با ارسالی روی دروازه پرسپولیسی ها ادامه یافت اما بیرانوند با خروج به موقع توانست این توپ را از آن خود کند. 
دقیقه 8 – دو خطای پی در پی از سوی بازیکنان استقلال باعث شد تا سرخ پوشان پشت محوطه این تیم حضور پیدا کنند اما در نهایت از هیچکدام از فرصت ها استفاده ای نبردند. 
دقیقه 11 – یک ارسال دیدنی از سوی امیری در محوطه استقلالی ها با ضربه سر به موقع طارمی دروازه رحمتی را به شدت به خطر انداخت اما این توپ با اختلاف کمی به بیرون رفت.
دقیقه 12 – اشتباه دو مدافع پرسپولیسی ها در جناح چپ باعث شد تا آبی پوشان توسط حیدری به موقعیت خوبی برسند اما سانتر او در این صحنه سودی برای استقلالی ها نداشت و شوت نورافکن نیز ابتدا توسط حسینی و سپس بیرانوند مهار شد. 
دقیقه 17 – حرکت دیگری از پرسپولیسی ها و این بار از میانه مدافعان استقلال صورت گرفت اما پیش از آنکه رضاییان بتواند استفاده ببرد داور به نشانه خطا در سوت خود دمید. 
دقیقه 23 – پس از توفان چند دقیقه استقلالی ها و پیش افتادن آنها از حریف خود، امید ابراهیمی در میانه میدان با خطایی روی حسین ماهینی اولین اخطار بازی را از آن خود کرد.