برچسب ها : عکسهای آتلیه ای از ترلان پروانه , عکسهای مدلینگ ترلان پروانه , عکسهای بسیار زیبای ترلان پروانه , عکسهای جذاب و دیده نشده از ترلان پروانه , جدید ترین عکس های ترلان پروانه+بیوگرافی , عکسها و زندگینامه ترلان پروانه , عکسهای ناب و جدید از ترلان پروانه , بیوگرافی و عکسهای جدید ترلان پروانه , عکسهای ترلان پروانه با آرایش , عکسهای بدون آرایش ترلان پروانه ,ماجرای بازیگر شدن ترلان پروانه , تاریخ تولد و عکسهای ترلان پروانه , جدید ترین عکسهای آتلیه ای ترلان پروانه , عکس های لو رفته بازیگران ، عکس های بی حجاب بازیگران ، عکس های پارتی های شبانه
عکسهای آتلیه ای و جذاب ترلان پروانه

عکس آتلیه ای ترلان پروانه

ترلان پروانه متولد 1378 در خانواده فرهنگی و هنرمند در شهر شیراز بدنیا آمد، در سه سالگی از طرف چند شرکت تبلیغاتی برای ساخت تیزر دعوت به کار شد و همزمان در برنامه‌های آموزشی شبکه جام جم و شبکه یک سیما به ایفای نقش پرداخت و در فیلم سینمایی رؤیای آخر به کارگردانی آقای مهرداد خوشبخت و سریال بچه‌های خیابان به کارگردانی آقای همایون اسعدیان و تئاتر آفتاب و درخت نقشی کوتاه اجرا نمود. پس از نشان دادن استعداد خود کارش را به طور جدی در سینما، تلویزیون و تئاتر ادامه داد. او تا کنون بیش از ۶۰ کار سینمایی و تلویزیونی انجام داده‌است.

او در جشنواره فیلم کودک و نوجوان به خاطر بازی در فیلم «آهوی پیشونی سفید» برنده «پروانه زرین» به عنوان بهترین بازیگر دختر شد. (در سال ۱۳۹۰)


عکس آتلیه ای ترلان پروانه