دانود بازی بازی بارسلونا اتلتیکو مادرید جام حذفی اسپانیا|خلاصه بازی کوپ دل ری بارسلونا اتلتیکو مادرید 13 بهمن 95

دانلود خلاصه بازی بارسلونا اتلتیکو مادرید چهارشنبه 13 بهمن 95|نتیجه بازی

ساعت پخش بازی بارسلونا اتلتیکو مادرید چهارشنبه 13 بهمن 95

کوپا دل ری: بارسلونا-اتلتیکو مادرید
چهارشنبه, 13 بهمن 95 - 23:30
زنده از شبکه ورزش
نتیجه نهایی:بارسلونا 2- 1 اتلتیکو مادرید

--------------------------بخش دانلود--------------------------

-------------------------------------------------------------------
ه گزارش "ورزش سه"، در این دیدار که در ورزشگاه ویسنته کالدرون برگزار شد، بارسا در نیمه اول و اتلتیکو در نیمه دوم تیم برتر زمین بودند و در نهایت این شاگردان لوئیس انریکه بودند که توانستند به یک پیروزی ارزشمند دست پیدا کنند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و در دقایق ابتدایی، هر دو تیم موقعیت های نصفه و نیمه ای روی دروازه هم ایجاد کردند اما نتوانستند از آن استفاده کنند.

 

اما در دقیقه 7، این بارسا بود که روی نبوغ لوئیس سوارز، به گل رسید. توپ ربایی ماسچرانو از گریزمان، سوارز را در نیمه زمین صاحب توپ کرد و او در حالی که بین چهار بازیکن حریف محاصره شده بود، با یک فرار تماشایی، خود را به محوطه جریمه حریف رساند و با ضربه ای دقیق، توپ را به گوشه دروازه فرستاد.

 

 

 

 

اتلتیکو خیلی سریع به این گل واکنش نشان داد و می توانست دودقیقه بعد به گل تساوی برسد اما ضربه سر دیگو گودین روی یک ضربه کرنر، راهی به چهارچوب دروازه بارسا پیدا نکرد.

 

در ادامه بازی متعادل دنبال شد و هر دو تیم موقعیت هایی برای گلزنی داشتند تا اینکه در دقیقه 33، بارسا به گل دوم رسید. روی حرکت خوب راکیتیچ و پاس او را به پشت محوطه جریمه، با ضربه تماشایی لیونل مسی، به گل دوم آبی و اناری ها تبدیل شد.

 

 

 

 

اتلتیکو که چیزی برای از دست دادن نداشت، در دقایق پایانی حملات بیشتری روی دروازه بارسا ترتیب داد اما نتوانست به گل برسد و نیمه اول با حساب 2-0 به پایان رسید.

 

نیمه دوم را اتلتیکو هجومی آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی چند بار تا آستانه باز کردن دروازه بارسا پیش رفت تا اینکه در دقیقه 59 به گل رسیدند. روی یک ضربه آزاد بود که ضربه سر گودین به دهانه دروازه رفت و گریزمان با زدن ضربه بعدی، کار را تمام کرد.

 

 

 

 

 

اتلتیکو تنها دو دقیقه بعد می توانست کار را به تساوی بکشد اما ایستادگی سیلسن در مقابل ضربه گریزمان که از داخل محوطه شش قدم زده شد، برتری بارسا را حفظ کرد.

 

برتری اتلتیکو ادامه داشت و این تیم دو موقعیت خوب دیگر را هم در فاصله چند دقیقه از دست داد. پس از آن نوبت بارسا بود که چند بار تا آستانه زدن گل سوم پیش برود اما ضربات نیمار و مسی، راهی به چهارچوب دروازه اتلتیکو پیدا نکرد.

 

در دقایق پایانی اتلتیکو فشار زیادی برای زدن گل تساوی انجام داد و چند بار چیزی نمانده بود که بتوانند گل دوم را بزنند اما این اتفاق رخ نداد و بازی با برتری 2-1 بارسا به پایان رسید.