دانلود خندوانه امشب|دانلود خندوانه امشب 21 شهریور 95|دانلود خندوانه 21 شهریور 95 با حضور بازیگران|دانلود خندوانه امشب یکشنبه 21 شهریور 95 با حضور علی صادقی و بازیگران|دانلود خندوانه تاریخ 95/6/21

دانلود برنامه خندوانه یکشنبه 21 شهریور 95

دانلود برنامه خندوانه 21 شهریور 95

دانلود برنامه خندوانه

ویژه برنامه عید قربان 95 و روز ملی سینما با حضور بازیگران امشب ساعت 23 از شبکه نسیم پخش می‌شود.

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛به مناسب روز ملی سینما و شب عید قربان، «خندوانه» امشب میزبان 16 نفر از بازیگرانی است از کودکی وارد دنیای بازیگری شده اند و در فیلم های تاثیر گذاری بازی کرده اند.


در همین راستا بازیگران فیلم های بچه های آسمان، خانه دوست کجاست، مدرسه پیرمردها، دنیای شیرین و  ... به استودیوی «خندوانه» آمدند تا یک ویژه برنامه مفصل برای امشب تدارک ببینند. علی صادقی، بابک بادکوبه، علیرضا رییسی، اشکان اشتیاق، شهنام شهابی و کاوه اهنگر بخشی از بازیگرانی هستند که در این برنامه حضور دارند و درباره تجربه بازیگری خود از دوران نوجوانی گفته اند.

جالب اینکه برخی از بازیگرانی که از کودکی و نوجوانی وارد این حرفه شدند، نتوانستند به موفقیت خود در دوران بزرگسالی ادامه دهند و از دنیای بازیگری کنار رفتند.

ویژه برنامه عید قربان و روز ملی سینما با حضور این بازیگران (مهمان امشب) ساعت 23 (21 شهریور 95) از شبکه نسیم پخش می شود.

 

دانلود فایلدانلود با کیفیت عالی(لینک دانلود)
حجم:572 مگابایت


دانلود فایلدانلود با کیفیت خوب
حجم:411 مگابایت

نام برنامه : خندوانه

کارگردان : رامبد جوان

پخش : شبکه نسیم

خلاصه داستان : بعد از دو سری پخش خندوانه با موفقیت باور نکردنی همراه بود رامبد جوان سری سوم خنودانه را با قدرت و آیتم های متفاوت تری تهیه کرد خندوانه قصد دارد تا فرهنگ شوخى کردن رو بررسى کند و شکل صحیح و عمومى آن را پیدا کند و آن رو ترویج بدهد.خندوانه ایها معتقد هستند که اگر ما در یک روز اصلا نخندیم اون روز، روز بدى بوده .پس بیاین با هم یاد بگیریم که چطور مى شه شاد بود و خندید و این امر مهم رو به دیگران هم سرایت داد.