تبلیغات در سایت و کانال تلگرام سایت دانلود بروز

تبلیغات در سایت و کانال

اگر کانالی راه اندازی کردید و الان به دنبال عضو برای آن می گردید، راه های مختلفی برای جذب اعضاء در پیش روی خود دارید. در اولین گام حتماً و حتماً باید محتوای مفیدی را تولید کنید تا کسانی که عضو کانال تلگرام شما می شوند بتوانند از آن محتوا لذت برده و نیازشان را برآورده سازد. یکی از معایب چنین شبکه های اجتماعی هم این است که اگر برای مدتی روی کانال تان پست نگذارید، حتماً با کاهش اعضاء مواجه خواهید شد. چرا که بیشتر کسانی که در کانالی عضو می شوند، مخصوصاً در لحظات اول انتظار دریافت محتوای جدید و جذاب را دارند.

اگر قصد گذاشتن تبلیغ در کانال خود را دارید، این کار را همان اوایل راه اندازی کانال انجام ندهید. این را بدانید که تعداد اعضای کانال تلگرام شما باید به یک تعداد برسد سپس مبادرت به ارسال تبلیغ کالاهای خود کنید. این کار با افزایش فروش هم مواجه خواهد شد.

اما برای اینکه تبلیغ خود را در این سایت قرار دهید، باید از صفحۀ تبلیغ کانال تلگرام توضیحات و لینک و شناسۀ کانال تلگرام خود را برای ما ارسال کرده تا ما آن را بررسی کرده و در سایت به صورت یک صفحۀ اختصاصی برای بازدید کنندگان سایت منتشر کنیم. دقت کنید توضیحی که راجع به کانال خود برای ما ارسال می کنید، کاملاً واقعی و بیش از ۳۰۰ کلمه باشد تا در موتورهای جستجو دیده شود و از طریق گوگل هم برای کانال خود بازدید جذب کنید.

پس همین الان دست به کار شده، توضیحات کانال خود را بنویسید و به همراه لینک و شناسۀ کانال برای ما ارسال کنید. در ضمن انتظار این را نداشته باشید که به محض گذاشتن کانال شما در سایت شاهد افزایش هنگفت اعضاء کانال خود باشید. این کار به مرور زمان انجام خواهد شد. مخصوصاً اینکه همانطور که گفته شد، صفحۀ کانال شما در گوگل حتماً باید فهرست گردد.

تعرفه تبلیغات

1⃣ تعرفه تبلیغات پر بازده در کانال 13 هزار نفری لاوترکونی

تبلیغات به صورت پست دائم 10.000 تومان

تبلیغات پست روزانه با بازدید بالا روزانه هرپست 5.000 تومان

افزایش ممبر کانال شما بستگی به محتوای آن می باشد